Každý má své záliby a myslím si, že kdyby člověk nedodržoval také nějaké odpočinky anebo aby neměl žádný relax, tak by to pro něj nebylo vhodné. Člověk potom, když je jenom stále v práci a věnuje se jenom svému zaměstnání a ničemu jinému, tak také člověk potom může trpět syndromem vyhoření. Víte, co je to syndrom vyhoření? To je, když stále jenom pracujete a neděláte vůbec nic jiného, stále jenom práce a práce a není čas na odpočinek anebo na vaše záliby. Hobby by měl mít opravdu každý člověk, protože pokud člověk nemá své zájmy a hobby či jiné záliby, jako jsou třeba hry anebo sport, tak je to pro jeho psychiku opravdu hodně náročné a smutné, proto jsem si řekla, že nejlepší by bylo, kdyby lidé si uvědomili, co je pro ně v životě důležité, jestli práce a peníze anebo také zdraví a odpočinek anebo další záliby.

Potkani jsou velmi chytří.

Myslím si, že lidé, když si najdou své hobby, třeba mezi lidmi, které mají rádi a kteří jsou jejich přátelé, tak to pro ně bude opravdu nejlepší volba. Takhle lidé alespoň nebudou se nutit k něčemu, co nechtějí. Já vím, že peníze jsou také důležité a že lidé musí pracovat. Tohle tedy ano, tohle uznávám, já také pracuji, ale také jsem se nevzdala nikdy svých zálib a svých hobby.

Baví mě chov potkanů.

Já například mám ráda chování potkanů. Chovám křečky a potkany. To je moje opravdu veliká zábava a nehodlám s tím přestat, i když moje maminka a babička se potkanů strašně štítí a nadávají, že jsem čuně, že vám doma potkany. Rozhodně bych se kvůli tomu svých potkanů nezbavila. Mám doma dva křečky a šest potkanů a je mi s nimi dobře. Dokonce i můj syn má rád potkany a křečka, takže je skvělé, že můj syn lásku ke zvířatům a k chovu potkanů zdědil po mně. Nevím, co bych dělala, kdyby třeba potom byl někdo alergický na srst. Nevím, jak bych to dělala a ani o tom přemýšlet vůbec raději nechci.

About devene

administrator