Víte o tom, že reklamu lze provozovat i velmi levným způsobem, a že její vypovídající hodnota může být poměrně značná? Máme na mysli reklamní textil. Mnoho lidí reaguje na reklamu v masmédiích poměrně negativně, například vylepují štítky na domovní poštovní schránky, aby tam nikdo nevhazoval reklamní letáky, přepínají v televizi na jiný kanál, jestliže je pořad přerušen reklamou, anebo odchází od rozhlasového přijímače ve chvíli, kdy běží další otravná reklama, kterou již slyšeli po stopadesáté.

trička na ramínkách

Reklamní trička s potiskem mají v tomto směru podstatnou výhodu. Každý si jich všimne, a je-li reklama zajímavá, a jde-li o poutavý text či zobrazení, pak může oslovit. Triček s potiskem si všímáme na ulici, v obchodech, v parku, u vody, na horské túře, na cyklostezce při jízdě na kole, zkrátka všude, kam se lidé s potištěnými textiliemi vypraví. Velmi ovšem záleží na obsahu sdělení, a tak chcete-li s reklamou uspět, musíte být nápadití.

barevné košile

Propagovat však nemusíte jen výrobky a služby, ale i životní názory a styl. Nemáme sice zrovna na mysli politická uskupení a podobné společenské aktivity, spíše jde o vyjádření jiné, alternativní cesty. Kupříkladu lze takto propagovat lepší vztah ke zvířatům a rostlinám, vegetariánství, výstavbu botanických zahrad a parků, zelených zón ve městech i na venkově, dětských hřišť, sportovních hal a tenisových kurtů, lyžařských areálů, nových cyklostezek anebo třeba i bosonohé chodníčky.

Trička s potiskem můžete mít na sobě i ve větším počtu s vašimi přáteli a tím také přispět k lepší informovanosti na některých akcích, jako jsou vodácké výpravy, pěší turistika na frekventovanějších cestách, výlety na hrady a zámky, návštěvy zoologických zahrad, rozhleden a podobných lokalit, kde se zdržují větší počty lidí. A když taková parta deseti vodáků vkročí do restaurace, a každý z nich bude mít na tričku originální potisk s propagací vámi nově založeného přírodního zookoutku, jistě se najde nějaký další host v restauraci, který si této reklamy povšimne, a možná jej inspiruje k jeho návštěvě.

About devene

administrator