Když se někoho zeptáte, co je dobré nosit http://www.johnstones.cz/36-vyber_barevneho_odstinu , odpoví vám to, co nosí on sám, pokud se samozřejmě nezeptáte nějakého módního guru, který zkrátka ví přesně, co je zrovna v danou chvíli trendy, ale ten vám na otázku odpoví také podle sebe a podle toho, co se mu líbí. Když se ale zeptáte obyčejného člověka na to, co se nosí, tak vám většinou ani moc neodpoví a neví, co se vlastně v tuhle dobu nosí, protože vše, co všichni nosíme je pro nás všechny tak normální, že to ani nebereme jako něco, co se nosí a co je módní. Takové věci tedy pro nás ani tak nejsou trendy a bereme je normálně, přitom aby byla věc trendy je potřeba ji nosit, ale to nejen jeden člověk, ale je potřeba, aby ji nosilo více lidí, pak se samozřejmě stane trendy.

oblečení

Ale tím, že my tyhle věci vnímáme normálně, nebereme je jako trendy, ale přitom in jsou. Jsou to například skinny džíny, které nosíme naprosto všichni, ale nepřijdou nám jako nic módního. Přijdou nám naprosto normální a nejsou pro nás v ničem speciální, přitom jsou vlastně in, nikoho to ale nenapadne. Je tedy v dnešní době vůbec možné vypadat trendy? Podle čeho se máme řídit? Jako první je třeba si uvědomit, že každému sluší naprosto něco jiného a měli bychom nosit to, co nám sluší, neměli bychom se tedy řídit podle někoho jiného.

vzory

Zkrátka oblečení, které nám nesluší zahoďte, i když se tedy jedná o skinny džíny a raději to vyměňte klidně i za kalhoty ze semiše, které málokomu sluší. Další věcí je to, že byste měli dodržet pohodlí – nenoste nic, co vám není osobně příjemné a snažte se vyhledávat pouze pohodlné kousky, ve kterých vydržíte celý den v pořádku a nebudete ve stresu. Další věcí jsou barvy – nekombinujte moc vzory, ale barvy klidně můžete. Nebojte se barevného oblečení, budete působit rozzářeně a lidem se to líbí, je to lepší než černá, kterou všichni skoro nosí. Vůbec se barev nebojte a také se nebojte střihů.

About devene

administrator