Pořídili jste si před pár lety nadčasovou počítačovou sestavu s tím, že by vám měla vydržet alespoň deset let, jenže krátce po uplynutí záruční lhůty vám počítač nenabíhá z důvodu hardwarové závady? Nejste sami, toto se stává, i když to samozřejmě není pravidlem, každopádně lidé, jako vy, se musí v krátké době rozhodnout – buď počítač obětovat a pořídit za pár tisíc levný notebook se slabším výkonem, anebo tento kompromis raději zavrhnout a nechat počítač opravit.

montáž procesoru

Opravy PC v Berouně Fsnet řeší hardwarové závady všech počítačových komponent, tedy v první řadě výměnu součástek na základní desce či na grafické kartě. Závady samozřejmě mohou postihnout i pevný disk, paměťové moduly, zvukovou kartu v PCI slotu, TV tuner a další součásti.

Poměrně častým jevem je, že se závada objeví pouze na části základní desky a oprava pak vyjde velmi levně, rozhodně levněji, než koupě nového počítače. Nebuďte tedy malicherní a zbrklí a nejprve konzultujte problém s odborníky, kteří závadu přesně detekují a dají vám na vědomí, zda se oprava vyplatí, či nikoli.

stolní počítač

Za ušetřené peníze se vydejte na Berounku

Budete-li moudří a prozíraví, může se stát, že namísto investice do nového notebooku budete mít svůj počítač v brzké době zas doma, a bude funkční možná dalších pět, deset let. Hardwarové komponenty se tak často nekazí a odborníci, kteří vám budou počítač opravovat, vám mohou poradit, jak prodloužit životnost počítače preventivními opatřeními. Za ušetřený obnos si pak můžete dopřát zaslouženou dovolenou, třeba právě na Berounce, která sice Berounem protéká, ale vyplatí se ji splouvat od Dolanského mostu nedaleko Plzně.

Léto na Berounce vám za slunečného počasí zvedne náladu a objevíte tu mnoho překrásných romantických zákoutí, že vás to bude s velkou pravděpodobností lákat prožít minimálně ještě jednou.

About devene

administrator