Ze zahraničí k nám dorazila móda pánských salonů. Někdo by řekl že jde o salon krásy, ale jde o holičství a kadeřnictví. V tomto typu salonu se vám personál postará o vlasy i vousy moderními metodami. Čekají na vás samozřejmě nůžky s hřebenem, strojek a také i břitva. Jedině ta vám vytvoří skutečně dokonalé kontury ve vlasech i ve vousech. A právě ostré hrany a kontury jsou dnes velice žádané nejen mezi muži, ale je to styl, který se líbí na mužích i mnoha ženám. A i muži se chtějí líbit, a proto si nechávají tento styl vytvářet i na své hlavě.

barber střih

Jaké vousy?
Dnes je moderní mít knír nebo plnovous. ne každý muž v tom ale vypadá dobře. Není nic špatného na tom mít jen hezky upravené strniště. Ať už budete mít na tváři strniště nebo si necháte narůst vousy až k pasu, je potřeba se starat nejen o samotné vousy, ale také o pokožku. Ta je holením hodně namáhaná, a tak je nutné ji hydratovat. Stačí k tomu pánská kosmetika, kterou dnes koupíte ve vysoké kvalitě i v drogeriích.

Chcete zkusit jaké to je, když se někdo stará o vaše vlasy i vousy? Barbershop Kladno vám ukáže, jak vypadá ideální střih i upravené vousy. Díky tomu budete vypadat jako úplně jiný člověk. Nechte si poradit a náš personál vám vybere účes, který by vás nejspíš ani nenapadl. Při výběru střihu je hlavní tvar obličeje, takže se nemusíte bát, že byste od nás odešel s něčím, co vám nebude slušet.

barber holič

Proč jít do barbershopu?
O tomto typu pánského salonu jste už někdy slyšel. Barbershopy jsou populární hlavně v zahraničí a třeba v latinské Americe na ně narazíte na každém kroku. Posadíte se do velkého koženého křesla, kde si vás vezme do parády někdo, kdo to s nůžkami i strojkem opravdu umí. Užijete si chvilku pohody a relaxace a vyjdete ven jako úplně nový člověk. Pokud hledáte nové zážitky, toto je jeden z nich.

About devene

administrator