Že se vám doma hodí sáčky se zipem 2pack.cz, je zřejmé už mnoha lidem. Máme je doma v šuplíku pro využití v kuchyni, například pro ukládání potravin do chladničky, do mrazáku, anebo pro uložení trvanlivých potravin, jako jsou luštěniny či ořechy, a můžeme do nich vložit různé drobnosti, které se v kuchyni hodí pro celou řadu situací, jako jsou párátka, špejle, stěrky, vykrajovátka či formičky. Drobné předměty umístěné v sáčku se pak nikam nezakutálí a vy máte jistotu, že je vždy najdete na svém místě.

arašídy v misce

Sáčky ovšem využijete i v přírodě, na cestách na výlet s dětmi nebo s přítelem. Představte si, že si balíte batoh na víkendové putování v Jižních Čechách, máte zajištěný nocleh v rodinném penzionu na Třeboňsku a chtěli byste za dva dny procestovat okolí Třeboně a Jindřichova Hradce, prohlédnout si v Třeboni zámek a lázeňský areál Aurora, a zavítat i k zámku Červená Lhota.

náhradní ponožky

Pro víkendové putování se vám výborně hodí právě uzavíratelné sáčky.

Sáčky na svačinu – svačina na cestu by měla být zabalena tak, aby se jednotlivé její části pachově neovlivňovaly, a aby byly uzavřeny pevným uzávěrem, z něhož nic nevyteče. K tomu jsou zipové sáčky naprosto ideální. Pro jistotu je ještě vložte do plastové dózy, která je chrání před protržením.

Sáčky pro papírové předměty – kam jinam uložit papírové ubrousky, kapesníky a toaletní papír, než do sáčků se zipem? Zde budou veškeré papírové předměty chráněné před vodou a vlhkostí.

Sáčky na hrací karty – i na výletě si možná rádi zahrajete karty, Pexeso a kostky. V sáčcích uložené hry se vám nepoztrácí a navíc dovnitř sáčků dobře uvidíte, protože jsou zcela průhledné.

Sáčky na špinavé prádlo – až na výletě propotíte trička, spodní prádlo a ponožky, v sáčku budou bezpečně uložené. Odtud se také nebude místností šířit nepříjemný zápach rozkládající se organické hmoty.

About devene

administrator