Nabízíme krásné vestavěné skříně z různého materiálu a v různých odstínách a barvách!

Proč si objednávat skříně přímo od firmy Sten? Již 20 let vyrábíme nejen vestavěné skříně na míru, ale také kuchyně, šatny, knihovny předsíňové stěny, noční stolek aj. Pro výrobu vestavěných skříní používáme pouze materiály nejvyšší kvality a montáže provádějí pouze dělníci s dlouholetou praxí! Vytvoříme pro vás i 3D počítačovou vizualizaci, jak bude vaše skříň vypadat. A zároveň přicházíme s novými a novými nápady! Výhodou vestavěných skříní je to, že jsou vybudované přímo ve zdi, a tudíž vám ušetří v pokoji spoustu místa! Hodí se perfektně do předsíně, ale i do dětského pokoje, nebo obýváku.

vestavěná skříň

My ačkoli máme doma velké prostory – tudíž velké pokoje i vysoké stropy tak i přes to mám doma velkou normální skříň která ovšem zabírá dost místa, v bytě tudíž toto není někdy pomalu ani přípustné! Na našich stránkách ve fotogalerii stránka 49 se můžete například podívat z jakých materiálů vestavěné skříně vyrábíme – prohlédněte si dřevodekor v různých barvách a odstínech! V bílé, šedé, černé, hnědé atd. Dále skříně vyrábíme z bambusu různých odstínů a barev, další je ratan, můžete si vybrat i zrcadlo, sklo Metalac v různých odstínech fialové – světlá, tmavá, barva růžová, bílá atd.

oblečení ve skříni

Dále pak máme vyfocené přímo skříně, které pro naše klienty sestavujeme. Můžete si prohlídnout kuchyně které jsme dělaly pro naše klienty – a to třeba kuchyň v barvě šedé s ornamenty ve tvaru čtverečků, nebo kuchyň s tmavě hnědou linkou a zelenými skříněmi na hrnečky, talíře, skleničky atd. Dále pak kuchyň, která je celá ze dřeva- z dřevěných skříní, linek, dokonce i stolu a židlí. Krom toho děláme i Art Design, který je různorodý od klasických obrázků, nabízíme design zeber, formule, vodopádu, nebo i krásné palmy nebo pláže u moře. Určitě mám v plánu až budu mít jednou svůj vlastní dům vestavěnou skříň si nechat vybudovat! tak neváhejte a přistupte k tomu také!

About devene

administrator