Jaké je pohodlné cestování? Cestujete rádi autem, autobusem, vlakem a nebo raději zvolíte let letadlem? Ono asi taky záleží kam zrovna cestujeme. A co pro vás vlastně bude výhodnější. Spoustu lidí volí cestování autem, je to pro ně prý pohodlnější. Nikam nespěchaji. Nemusí čekat na spoj hromadné dopravy a mačkat se v těsném místě. Taky když chtějí tak si kdykoliv zastaví a odpočinou. Má to tedy s ve výhody. I když cestujete s malými dětmi. Ale co když se chystáte na dovolenou? Uvažujete jak budete cestovat? Nabízíme vám jízda osobním automobilem po vlastní trase a nebo si raději zvolíte pohodlí a poletíte letadlem. Tak pokud se chystáte pouze jenom do Chorvatska nebo Itálie, tak taková trasa se dá zvládnout i autem. 

Dovolená

Záleží co spíše preferujete vy. Já jsem ještě letadlem nikdy neletěla a mám z toho paničkou hrůzu, takže dávám přednost osobním automobilu. Cítím se zde bezpečné. Sice nevím proč, ale mám to takhle nějak v hlavě nastavené. Hlavně když cestujeme s dětmi je pro mě příjemnější si auto někde odstavit na odpočívadle a věnovat se dětem a jejich potřebám. Což třeba cestování v autobuse neumožňuje a pokud jste se rozhodli pro autobus, tak zde máte nejspíše přesně stanovené přestávky, kde autorů US bude zastavovat. No jo, není to zrovna procházka růžovou zahradou, ale jsou lidé, kteří si cestování autobusem chválí. Ale přeci jen do auta si můžete vzít vše potřebné a důležité. Do letadla máte omezenou kapacitu do které se musíte vejít a je to někdy oříšek. Ten kdo letadlem cestuje běžné, tak už balení má v malíku a je sbalený raz dva. 

Dovolená

A co preferujete vy? Je pro vás důležité pohodlí? Pečlivě zvažte jakým dopravním prostředkem se vydáte na dovolenou, tak aby jste z cesty nebyli otrávení a měli jste z ní hezké vzpomínky. Co bude lepší pro vaše děti? Jak oni se k tomu postaví? Je třeba opravdu tyhle otázky zvážit. Tak šťastnou cestu. 

About devene

administrator