Máte rádi design? Pokud ano, tak jste můj člověk, protože já mám velmi ráda nazlobený dům a plno krásných dekorací. Jsem úplně natěšená tím, co jsi vždy buď vyrobím nebo koupím. Je to velmi různorodé. Já mám ráda doma věci velmi přehledně zařazené, a hlavně miluju sladěné věci. Jsem na samé detaily, a každý kousek má svoje vlastní místo. To vy určitě také že? Nejlepší je vždy se porozhlédnout, jak to vypadá doma, pak už jen přemýšlet kam co dáte. Pokud milujete květiny, dejte si je všude kde se Vám jen zlíbí. Všechno záleží na Vás, jakou máte představu a co se Vám líbí.

Věnec

A co říkáte na to, když u Vás zazvoní návštěva, a na dveřích nic nemáte? Co kdybyste okouzlily dveře? Pokud se ptáte jak, hned Vám to sdělím. Co takhle si koupit na dveře proutěný věnec? S ním si můžete dělat co chcete, a dokonce si ho můžete, jakkoliv nazdobit. Stačí mít bujnou fantazii a popřemýšlet, jak si proutěný věnec na dveře nazdobit. Co takhle ho nazdobit krásnými květy Florservis, třeba umělými nebo rostlými. Uvidíte, jak budete nadšeni s tím, jak jste z holých dveří vykouzlily oživené dveře. Jakmile dorazí nějaká návštěva k Vám, tak uvidíte, jak budou Vaše dokonalé dveře nazdobeny, tak návštěva je bude hned obdivovat.

Dekorace

Je to tak snadné, jak přijít na pár skvělých nápadů, jak si nazdobit a zkrášlit dům. Zkuste více zapojit fantazii a proutěný věnec si můžete i různě měnit. Třeba o Vánocích místo kytiček, tak dáte na proutěný věnec třeba svítící světýlka. Ve tmě svítící světýlka jsou dokonalá, takže vyzkoušejte všechny možné varianty, jak proutěný věnec ještě lépe nazdobit. Nebojte se vůbec experimentovat, protože tím uděláte pro Váš dům všechno. Hezky se snažte najít něco skvělého a nazdobte si úplně všechno. Nebojte se, že máte strach z toho, že si některé věci třeba něčím přeplácáte, protože kdykoliv se Vám nebude něco líbit, tak to vždy pozměníte.

About devene

administrator