Svatební dary si snoubenci rozbalují až po svatebním obřadu, v rodinném kruhu, anebo mezi přáteli, kteří jsou také mezi těmi, co přispěli svými nápady do dárkových košů. Svatební dar může mít mnoho podob, počínaje kuchyňskými spotřebiči a konče nábytkem, svítidly, pokojovými rostlinami nebo bytovými dekoracemi. Darovat také můžete i svatební skleničky Swarovski, bude to velmi stylové a hlavně vnesete novomanželům do domácnosti několik zajímavých momentů.

čiré sklenice

Tento dar by si měli snoubenci rozbalit jako první, aby bylo možné sklenice ihned použít pro slavnostní přípitek anebo drink v průběhu zahradní slavnosti. Zároveň jim můžete připravit věnování v podobě psaného textu, anebo proslovu, aby si byli vědomi, jak vzácné kousky třímají v rukách:

Křemičité sklo je symbolem čistoty, věrnosti, porozumění a lásky – výrobky z křemičitého skla jsou velmi zemité, v podstatě se jedná o čistý přírodní materiál, převážně z horských potoků a říček, který sloužil jako zdroj obživy tamních sklářů. Darovat někomu sklo znamená vyzdvihnout tímto způsobem všechny pozitivní lidské vlastnosti, zejména šlechetnost, touhu po přátelství a porozumění a také respektování jedinečnosti každé lidské osobnosti.

slavnostní stůl

Čiré sklo vytváří duhové odstíny – zadíváte-li se na sklenici v odlesku slunečních paprsků, může vám házet na zeď duhové barvy. Z fyzikálního hlediska se sice jedná o pouhý rozklad světla do jeho jednotlivých vlnových délek, ale přece jen je pohled na duhu čímsi magickým, jakousi spojnicí mezi námi a nebeskými anděly.

Český výrobek z Jizerských hor – historie výroby skla Swarovski sahá až do devatenáctého století, zakladatel firmy pochází z Jiřetína pod Bukovou, nedaleko lyžařského areálu Tanvaldský špičák v Albrechticích v Jizerských horách, a tato lokalita patří bezesporu k nejkrásnějším v celé Evropě. Každému z vás doporučujeme podniknout do těchto končin alespoň krátký výlet, abyste se o tom mohli snadno sami přesvědčit.

About devene

administrator