Jestli si chcete koupit společnost, která je připravená pro podnikání, můžete využít služby společnosti comanies and offices sro na prodej. tato společnosti nabízí připravenou s.r.o společnost pro vaše podnikání za nejlepší cenu na trhu. Všechny s.r.o společnosti, které tato firma nabízí, mají základní kapitál 18 tisíc korun. Abyste, už nic nemuseli zařizovat, tak všechny tyto s.r.o, jsou registrovány v obchodním rejstříku a mají zapsanou živnost volnou – výroba, obchod a služby, tím pádem jsou připraveny k zahájení podnikání. Cena za tyto s.r.o společnosti je 9.900 korun českých, toto je konečná cena.

sídlo společnosti companies a offices

A soudní poplatek činí 2000 korun českých. Teď vám ukážu pár příkladů společností, které jsou volné k prodeji: přivezeme odvezeme s.r.o, která sídli v Praze a vznikla 13.07.2021, faktsikovnyremeslnik s.r.o, která sídlí v Brně a vznikla 27. 05. 2021, Herylea s.r.o, která sídlí v Brně a vznikla 27. 05. 2021. Pokud si budete chtít zakoupit takovou společnost, tak můžete vyplnit nezávislou poptávku. Když, chcete začít podnikat, tak to obnáší hodně vyřizování a starostí, pokud si tedy tento chaos, chcete nějak usnadnit, potom tedy můžete využít tento nákup už hotové s.r.o společnosti s ručeným omezeným.

logo společnosti companies a offices

Protože tato společnost je hotová a připravená k podnikání. Pokud tedy využijete tyto služby tak je tato společnost také s dph, což znamená, že ušetříte i za zápis změn v obchodním rejstříku. Další službu, kterou tato firma nabízí, je ta, že je zapsání sídla společnosti a přístup do kanceláře pro umožnění jednání s finančním a živnostenským úřadem. Všechny postupy, které tato firma poskytuje, jsou v souladu s právním řádem ČR. Tuto možnost nákupu už využilo mnoho úspěšných českých podnikatelů. Firmy se prodávají v Brně a Praze, protože to vypadá lépe pro vaše budoucí zákazníky, když je sídlo firmy ve velkém městě a také na dobré adrese.

About devene

administrator