V prvních měsících společného života páry rozhodně v sexu nijak nestrádají. Je běžné že ke styku mezi nimi dochází i vícekrát za den. Mohou za to hormony a také touha po poznávání toho druhého. Většinou spolu ještě páry hned nebydlí a tak se vídají často a poté má každý svůj klid. První rozčarování přichází se sestěhováním, kdy lidé vzájemně zjišťují první chyby a nedostatky toho druhého. Neustálé sbírání špinavého prádla ze země nebo umývání záchodu po tom druhém opravdu moc sexy není. První roztržky a poté například založení rodiny jsou jen další hřebíčky do rakve vašeho sexuálního života.

tablety viagra

Páry pak postupně ztrácí chuť na sex nejen z důvodu psychického vypětí a vyčerpání, ale také z důvodu, že jejich těla nefungují jak by měla, aby ke styku vůbec mohlo dojít. U žen se setkáváme s rapidním poklesem libida během menopauzy a po porodu, kdy vlivem poklesu progesteronu dochází ke snížení potřeby sexuální aktivity. I u mužů se s podobným problémem setkáváme. Ve předním věku klesá testosteron, který je pro aktivní pohlavní život muže nezbytný.

muž a žena

Muži mají ještě jeden problém, a tím je nefunkční prostata a tím i erekce. Špatná erekce se projevuje tím, že muž není schopen jí vůbec dosáhnout, a nebo je nekvalitní a krátká. Muži se za tyto potíže stydí a nejsou schopni pokračovat ve snaze o sex. Hledají pak kde koupit viagru, což je světoznámý lék na předpis, díky kterému mají muži erekci do pár minut. Není ale vhodná pro každého, a tak došlo k uvedení alternativních produktů i na náš trh. Volně dostupné doplňky stravy můžete koupit i na internetu, ale pokud se pro tento krok rozhodnete, určitě si nejprve ověřte, zda je složením přípravek vhodný i pro vás.

Díky volně dostupným https://www.novinky.cz/komercni-clanky/445897-luxus-spojenych-arabskych-emiratu-se-stava-cenove-dostupnym-i-pro-vetsinu-cechu.html produktům si budete moct užívat sex zase jako dřív, a byla by škoda toho nevyužít a nevyzkoušet něco, co nemá vedlejší účinky.

About devene

administrator