Marmelády jsou takové pochutiny, které můžeme využívat k pečení a také k mlsání. Palačinky s marmeládou jsou klasikou, které milujeme my jako dospělý lidé, ale také ti nejmenší z nás. Marmelády ale obsahují velké množství cukru, a tak nejsou zrovna tím nejlepším jídlem pro naše zdravíčko. Dívejte se raději po BIO marmeládách, dívejte se také na obsah ovoce a nejlépe nepřislazované cukrem. Marmeláda bez cukru chutná skvěle a nebudete po ní tloustnout. Nebojte se, že takové marmelády jsou cenově nedostupné. Opak je pravdou. Můžete tyto zdravější kousky dostat od padesáti korun a výše. Malé farmářské obchody mívají sice cenu výše, ale kvalitou jsou nepřekonatelní.

Palačinky s marmeládou

Velký podíl ovoce je také důležitou složkou marmelády. Kupujte si vždy kvalitní stravu, z které Vaše tělo může nabrat potřebné živiny. Velké množství receptů najdete na internetu a pro inspiraci můžete nahlédnout na nějaký zajímavý recept o kterém jste ještě neslyšeli. Sladké osvěžení namazané na křupavém pečivu je skvělou volbou pro snídani či posílení ve formě svačiny na turistickém výletě. Dodá Vám skvělou náladu, protože vynikající podtóny jsou jednoduše jedinečné. Zavděčíte se všem věkovým kategoriím.

jahodový marmeláda

Pokud si děláte vlastní marmelády, tím lépe. Víte co do nich opravdu dáváte a můžete si je přisladit například stévií nebo si je můžete udělat pouze čistě přírodní. Domácí marmelády jsou vždy nejlepší, ale často na to člověk nemá buď čas anebo prostor, potřebné nádobí. Je to opravdu práce, ale výsledek vždy stojí za to úsilí. Nasbírané plody ale můžeme i využít jinak. Záleží jen na nás. Jste nadšenec do ovoce? Zkuste lepší metodu, která bude tou nejlepší volbou. Cukr se vyskytuje téměř všude, ale přírodní forma cukru je pro nás hodnotnější.

Při nákupu si vyberte jakoukoliv budete chtít, máme zde široký sortiment, aby se dokázal rozhodnout každý.

About devene

administrator