Víte, jak s dámskými botami na jehlách dokážete zazářit? Možná vám teď v hlavě vyskočí jedno velké proč. Co je na botách s jehlami tak lákavého? Především na noze ženy vypadají hrozně moc sexy a ženské chodidlo v nich tudíž vynikne. Takže se za vámi minimálně chlapi na ulici otočí. A to je ještě slabé slovo. Mohlo by se vám taky klidně stát, že vás zničehonic osloví na ulici nějaký muž jen tak. A i to má svůj důvod. Dámské boty na jehlách nejdou přehlédnout, ještě k tomu, pokud jsou v nějaké výraznější barvě. A divili byste se i tomu, kolik mužů vzrušuje ženská noha. A když k tomu ještě přidáte nějaké vyzývavé a sexy boty, tak máte jednoznačně vyhráno. A kde můžete takové boty koupit?

d

No přece v obchodě s obuví. Můžete je koupit ve vašem oblíbeném obchodě anebo si prostě najít nějaký obchod, ve kterém jste ani předtím nenakupovali a podívat se, jestli by se vám tam nějaké boty nezalíbily. Možná, že je koupíte a budou dražší, pokud se vám nějaké zalíbí. Ale zároveň je to hodně dobrá investice. A pokud chcete opravdu zazářit, tak bych vám opravdu doporučovala si nějaké takové boty koupit. Poměrně vtipnější je taková ta fáze učení se v těch botách na vysokých podpatcích chodit – to už mnohdy bývá složitější a hodně žen si při tom i zanadává.

d

Já například v botách v podpatcích neumím doteď správně chodit – a to jsem se opravdu snažila, jak to jen šlo. Ale prostě namísto abych se to naučila, tak jsem si málem spíše zlomila nohu, a tak jsem toho radši nechala. A upřímně i závidím těm ženám, které v botách na podpatku chodí tak dobře, vznešeně a sebejistě, taky bych to jednou chtěla umět. Tak snad se to jednoho dne naučím. Ale mnohem lépe se mi chodí v botách, které jsou na nošení jednodušší. Takovým příkladem jsou například balerinky, nebo tenisky… Ty jsou pro chození nejpohodlnější.

About devene

administrator