Naprostá většina maminek by chtěla mít dítě, které vypadá jako ze žurnálu. Už od porodu děti oblékají do nejdrsnějšího oblečení jaké seženou. Je logické že u malých dětí naprosto vedou krásné dětské vzory, jako jsou zvířátka nebo třeba autíčka či jednorožci. Nicméně poslední roky je u nás populární i jednobarevné oblečení pro miminka bez potisku. Jednoduchost, elegance a také minimalismus je to, co maminky nutí děti takto oblékat.

rodina miminko

Ať už se rozhodnete svoje miminko nebo i starší děti oblékat jakkoliv, je potřeba dbát na to, abyste měli oblečení vyrobené jen z kvalitních materiálů. Je to velice důležité hlavně u novorozenců, kteří mají jemnou pokožku a tak je potřeba aby byli oblečení jen v bavlně, bambusu nebo mušelínu. Umělé látky a jejich směsi jsou naprosto nevhodné. Jsou neprodyšné, mohou škrábat a a kousat, a to vaše miminko určitě neocení. Naopak pohodlný bavlněný komplet seženete třeba u nás, a nemusíte mít stran, že by vaše dítě trpělo na opruzeniny, jak se často stává právě u nekvalitních kousků.

dětské oblečení

Krásné dětské oblečení nemusí stát tisíce
Vybavit šatník jednoho dítěte stojí pěkný balík, když budete všechno kupovat jen značkové. Taková zimní kombinéza může stát i několik tisíc, proto je lepší nakupovat spíše u lokálních prodejců, kteří vám dopřejí dostupné ceny a velký výběr.
U nás si vybere každá maminka oblečení pro novorozence, pro které máme nejen klasickou velikost 56, ale najdete u nás i menší velikost pro menší miminka. Oblečete u nás i tříleté děti, a vybrat si můžete třeba i soupravu do porodnice. Pokud hledáte tip na dárek pro nastávající maminku, jistě ji potěší poukaz na nákup, díky kterému si sama vybere co upotřebí a co se jí bude líbit. Nakupujte tam, kde máte zaručený původ oblečení, kvalitu zpracování a ceny, ze kterých vám rozhodně nevyschne peněženka.

About devene

administrator