Pořád se mluví o kvalitě života, ale jaká měřítka máme pro měření kvality života? Vždyť každý z nás má jiné představy, jak si svůj život uspořádat a jak jej prožít. Každý nepotřebuje luxusní auta a vily, někomu stačí i málo a přitom vede spokojený naplněný život. Spokojený život by neměl být o penězích.

Možná je vaše hledisko spokojenosti hodně peněz. Kdo by nechtěl být bohatý, ale je tohle skutečně měřítko spokojenosti?

spokojenost

Základem pro spokojený život skromného člověka, je mít kde bydlet, chodit do práce a mít koníčky pro příjemné trávení volného času. Pochopitelně k tomu patří i zdraví. Také do této představy většinou patří nějaká druhá osoba, která s námi bude sdílet všechny radosti i starosti života. Často je po právě partner, který nám nejvíce pomůže a to hlavně psychickou podporou v těžkých chvílích, ale i úspěchy se lépe oslavují ve dvou. Ve dvou se i lépe stárne. Máte vedle sebe někoho, kdo bude mít pochopení pro vaše problémy, které vyšší věk přinese. Pomalejší reakce, bolesti kloubů a s největší pravděpodobností i občasné poruchy erekce.

spokojenost

Pro dobře fungující pár to nebude žádný velký problém, důležité je pochopení ze strany partnerky. Partnerovi můžeme pomoct nejrůznějšími podpůrnými prostředky. V internetových obchodech jich najdete spoustu, ale měli byste dávat velký pozor, abyste nenaletěli podvodníkům nebo někomu kdo slibuje prodej viagry Kamagra-pro. Viagra je totiž v České republice pouze na lékařský předpis a tak prodej viagry na internetu smrdí průšvihem. Jednak můžete naletět na podvod, anebo riskujete své zdraví. Spokojený život, to opravdu nemusí být milióny na účtu. Dá se prožít i docela obyčejně, s někým, kdo vás má rád, s lidmi, se kterými se pobavíte a nemusí to být na dovolené u moře, ale při opékání buřtů za městem u rybníku. Znáte snad něco lepšího? Já teda ne.

About devene

administrator