Takže když přijdeme do bytu, kde jsou na zdi vlajky fotbalových klubů, ve skříňce jejich fotky a přehozy v podobě klubového znaku, je vám zcela jasné, kdo zde přebývá. A ani nemusíte být ten slavný Herlók Šolmes, nebo jak se jmenuje ten detektiv. Totéž je v bytě rybáře, který má všude sítě, fotky ryb a v koutě udice. U železničáře zase nejdete vláčky a filmového fandy za věci, které se týkají filmu.

moderní byt

Samozřejmě, že to neplatí ve všech případech a je více těch, kteří si to vše zařídí po svém. To znamená, že si to mohou dát vše na jednu hromadu a pak to vše rozmístit padni komu padni. Vznikne velice zajímavý interiér, který má také něco do sebe a o majiteli hodně napoví.

Bytový design, jak se věci kolem moderního zařizování bytů nazývají, není nic jednoduchého a amatér to nikdy nezvládne.

Profesionál ví a umí. Moc dobře je mu jasné co kde dát a co kde mají. Samozřejmě že musí mít přehled o všech novinkách, které se ve světě bytového designu dějí a musí mít také přehled, kde se to dá u nás koupit. A protože většinou pracuje s omezenými prostředky svého zákazníka, musí také nutně znát ceny každého jednotlivého kusu.

moderní byt

Každý případný zákazník totiž do svého chce věci moderní a věci hezké. Jenže občas zapomíná, že to také něco stojí. Je velký rozdíl mezi řadovou židlí, vyrobenou v továrně a židlí designovou která je svým způsobem specifická. Jenže pokud zákazník řekne, že na to dá jen tolik a tolik, musí se toho bytový architekt nebo designér držet a nemůže určenou sumu překročit. Jednak by to nebylo fér a jednak to není ve smlouvě. Leda by to chtěl tvůrce doplatit ze svého. To by se zase ale asi neuživil. No, kde najdete někoho, kdo tuto práci dělá a kdo je skutečný profesionál? Najdete ho zde, přímo v článku. Tedy, ne jeho konkrétně, ale odkaz ne jeho web, kde si už najdete, co potřebujete. A hned se tam také můžete domluvit na spolupráci.

About devene

administrator