Věděli jste o tom, že když si objednáte nějaké zboží, například webové stránky About You, tak vám obratem potom přijde také určitý kupon, kdy můžete získat slevu? Jedná se o slevu ve výši například třicet pět procent. A věřte mi, že pokud si nakoupíte v příští objednávce třeba za vyšší částku, tak potom sleva třicet pět procent, jako slevový kupon, vám bude opravdu odečtena. A navíc to půjde také vidět. Protože čím větší objednávka to bude, tak potom více jde vidět rozdílná sleva. A tohle se mi opravdu líbí, protože já sama osobně jsem si zvykla nakupovat hlavně tam, kde vždycky dostanu slevu nebo nějakou výhodnou a skvělou nabídku, kterou samozřejmě hned uplatním.

Sleva se líbí vaší kartě.

Myslím si, že v tomhle nejsem sama, protože mnoho lidí slyší v dnešní době na slevy anebo různé nabídky. Všichni víme, jaká je dnešní doba. Je vysoká inflace a je také finanční krize. Potraviny jsou opravdu hodně předražené. Ale dozvěděla jsem se, že v televizi byl průzkum, že lidé stále a hodně peněz utrácejí za módu. AS to klidně i bez ohledu na akce nebo slevy.

Na prima nabídku vždy kývnu.

Byla jsme vážně překvapená, že v dnešní době tolik lidé utrácejí za oblečení. Proto je jistě potěší slevový kód na About You 35. Tedy já jsem ale docela překvapená, protože jsem si právě myslela, že lidé právě oblečení a další módu budou právě omezovat. Jenomže to byl omyl. Mně to nevadí. Já sice hodně šetřím, takže jsem ráda, když si mohu pořídit na webu zeleneslevy.cz slevu třicet pět procent. A slevové kupony na About You ve výši třicet pět procent zajímají jistě všechny. A mně osobně sleva přijde opravdu vysoká, takže jí vždycky využiji. Nemám ráda, když taková skvělá a výhodná nabídka propadne, takže já jí vždycky využiji, i kdybych měla koupit třeba jenom obyčejná dvě trička. A také mě těší, že e-shop About You pořádá často různé akce, kdy je sleva opravdu veliká.

About devene

administrator